Eleştiriye Beş Kala

Eleştiriye Beş Kala

Eleştiriye Beş Kala

Bedrettin Cömert´i uzaktan tanıyanlar, kuşkusuz, onda kendi konumlarına göre bir takım nitelikler, özellikler bulmaya çalışacaklardır... Bir insanı hiç tanımadan, sadece yazılarına bakarak böyle bir kişilik tanımlaması yapabilmek için, bu özelliklerin o kişinin kaleme aldığı yazılarda da olması gerekir.

 

Etiket Fiyatı: 140,00 TL

Bedrettin Cömert´i uzaktan tanıyanlar, kuşkusuz, onda kendi konumlarına göre bir takım nitelikler, özellikler bulmaya çalışacaklardır. Ama, Bedrettin Cömert´i çok yakından tanıyan biri için durum değişiktir. Yani, ormanın içinden ormana bakmak, apayrı bir bilinç işidir.

Hasan Hüseyin

İlk yazılarını okudukça, şöyle bir kanıya varmıştım: "İşte ciddi, titiz, tuttuğunu koparan inatçı biri" demiştim. Bir insanı hiç tanımadan, sadece yazılarına bakarak böyle bir kişilik tanımlaması yapabilmek için, bu özelliklerin o kişinin kaleme aldığı yazılarda da olması gerekir. Gerçekten de bu nitelikler Bedrettin´in yazılarında bol bol vardı ve öylesine bol bol vardı ki bir yazının dar sınırları onun yazınsal tutku, hız ve soluğundan nefes darlığına uğruyor gibiydi.

Özdemir İnce


 

Yazar : Bedrettin Cömert
Yayın Dili : Türkçe
Basım Yeri : Ankara
Basım Tarihi :01.02.2007
Baskı No: 1
Sayfa Sayısı : 414
Kapak: Ciltsiz
Kağıt: Enzo
Ebat: 150-215
ISBN: 978-9944-492-08-9

SATIN ALMAK İÇİN 533 381 1033

 


.
Sayfamızı Paylaşın: